czwartek, 20 października 2011

Sercościsk.

Segregując zdjęcia do wywołania ( miało być dziesięć miesięcznie, wyszło jak zwykle- sto:D), stwierdzam, że absolutnym numerem jeden jest fotografia powyżej.
Jakież to pomarszczone Stworzonko było, jakież wiecznie zdziwione i takie, takie leciutkie. Biorąc Go w ramiona miałam wrażenie, że trzymam sam kocyk.
Zdjęcie zrobione w trzeciej dobie życia, jak jeszcze byliśmy w szpitalu i jak Wy czekaliście na pierwsze wieści od Zezullowatych:D Tutaj Julo tuż po wyciągnięciu z inkubatora, czekał dzielnie na karmienie- a niemądra mama miast karmić, to się gapiiiiła i gapiiiiła....
No to Julo też się gapił.

25 komentarzy:

 1. Faktycznie jaki zdziwiony;) Mój był głodny na każdej focie szpitalnej;) Ależ nam dziecinki porosły! Ja tez mam tonę przygotowaną do wywołania - takie juz best of the best;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam tą jego minkę ! Pozdrawiamy i całujemy w to czółko Królewskie :*

  OdpowiedzUsuń
 3. :) a Ty to kto? czemu cycka nie dajesz? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. i ja wczoraj segregowałam zdjęcia do wywołania. Cały dzień musiałam na to poświęcić, z przerwami na Maleństwa. Dobry patent, żeby sobie wprowadzić ograniczenie liczby zdjęć na miesiąc. Tylko, żeby jeszcze przestrzegać zasad... :)
  A Synek Wasz przecudny. Nas Marcin po wyjęciu z inkubatora nie miał czasu na rozglądanie się, taki był wrzeszczący z głodu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowicie bystre ma spojrzenie jak na 3 dobę życia :-)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Jego miny są przecudowne :)
  A ja jeszcze nie zdążyłam wywołac ani jednego zdjęcia... A nazbierało się ich, nazbierało. Myślę, że coś około 600 sztuk :) Nie da rady na raz wywołac

  OdpowiedzUsuń
 7. "No dasz w końcu tego cyca czy nie? Opowiadali mi na porodówce, że matka to karmi a nie się lampi godzinami... Hmm trafił mi się jakiś krzywy model "matka" czy jak? Zapytam lekarza"

  :D

  cuuudny! ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. :)))) fajny!
  pozdrawiam,
  Asia, mama Zosi

  OdpowiedzUsuń
 9. Śmiechowa mina: 'Matka, nie zapomniałaś czasem o czymś?!"

  Hehehehe :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Przepiękne wspomnienie warte upamiętnienia!
  Minka cudna, taki maluszek, a taki rozumny:) ("-Mama, no daj już jeść, co się tak gapisz...nic nie zrobiłem...")
  Ech... tak szybko rosną te dzieciaczki... :)))

  OdpowiedzUsuń
 11. Fatalna obsługa w tym lokalu, obiad spóźnia się już całe trzy sekundy!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Albo: "Kim Ty właściwie jesteś? Na pewno nie moją Mamą. Ją znam dobrze, przyglądałem jej się od wewnątrz całe 9 miesięcy i wyglądała inaczej" ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zdziwiony i zagapiony, bo myślał sobie: "No co Ona tak się patrzy, zamiast mnie nakarmić?"

  Słodziak mały...

  Ja tez muszę posegregować zdjęcia i zdecydowanie trudno wybrać te najlepsze, bo.... na każdym jest ON, a On jest zawsze najlepszy ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. to się zdziwisz jak te "bransoletki" po pół roku mu do rączki przyłożysz :)))) (o ile je masz)

  OdpowiedzUsuń
 15. Happy- nie mamy niestety:/ Wymyślili, że zostają w szpitalu do dokumentacji:(

  OdpowiedzUsuń
 16. ;O o ja nie mogę :D Julo marszczy czoło identycznie jak Tata :D pozwoliłam sobie poprzeglądać starsze posty i proszę :D http://3.bp.blogspot.com/-l-mSrx0EfE8/Tb_SMlJfH6I/AAAAAAAAAKY/YrnCenOIaw0/s1600/24-tydzie%25C5%2584+b.jpg :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Ja honorowo planuję tę jedną bransoletkę zwinąć (bo wiem, że nie chcą dawać), a minki waszego Jula biją na głowę wszystkie inne :)

  OdpowiedzUsuń
 18. u nas bransoletki zostawiali i nasz synek był w niej nawet kolejną dobę - już w domu :) my mamy już ok. 2000 zdjęć z tych 3 miesięcy i też zamierzaliśmy wywołać te "przełomowe", "super śmieszne" itp, ale ginęłam w czasie segregowania przy 800setnym zdjęciu... kiedyś na pewno przy tym siądę :)
  Julo ma minę jak z "i kto to mówi" :) widać, że inteligentny chłopak !

  OdpowiedzUsuń
 19. Kochana wiem o czym mówisz...Ja, kiedy około czwartego miesiąca wzięłam się za segregowanie zdjęć do wywołania i natrafiłam na te, z pierwszych dni, to wyłam jak stado bobrów, siedząc o poranku sobotnim w szlafroku przed kompem...
  Julo przeboski!

  OdpowiedzUsuń