niedziela, 13 stycznia 2013

Paputki.


Mając w pamięci jak dłuuuuuugo szukaliśmy kapci idealnych, nie pozostaje nam nic innego jak ułatwić Wam robotę i gotowca podać. Początkowo, gdy stopenki Jula niezbyt śmiałe do pierwszych kroków były, rewelacyjnie sprawdziły się trampki Befado. Wysokie, świetnie trzymające nóżkę. 
Z czasem gdy odwagą w bieganiu Julo zaczął się chwalić, nie pozostało nam nic innego jak poszukać czegoś miękkiego, dającego wrażenie gołej nóżyny. I mamy! Wykonane z jagnięcej skóry, zwrotne, gibkie, ciepłe (mimo, że cieniuchne) paputy. Cena świetna, wzory fajowe i do tego mega wygodne.
To taka wypasiona skartepta z wyższym lewelem!
Rachu-ciachu, szastu-prastu i gira ubrana!
Lubiiiimyyyy!

____________________________

Jul - nie do kupienia
Spodnie - TU
PAPUTKI - TU


17 komentarzy:

 1. Mmmmm...fajne...my mamy takie mini buciki z Zatpola ale te zdecydowanie fajniejsze się wydają:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Możesz napisać jaki model trampek z Befado był najlepszy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Model jak w tym wpisie-my je kupiliśmy na allegro a nie widzę ich w najnowszej kolekcji: http://zezuzulla.blogspot.com/2012/12/wyniki-candy.html

   Usuń
 3. a my mamy teraz tuptusie, bardzo podobne, tylko większa rozmiarówka:) Piotrek szybko z paputków wyrastał jakoś. ale sentyment mam przeogromny do paputków bo nosi je od 6 miesiąca:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też zamierzałam kupić, ale kiedy dowiedziałam się, że z jagnięcej skóry, już wiem, że nigdy ich nie kupię, choćby były najpiękniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ania ma podobne do biegania w żłobku, tzn chyba inna firma, ale fajne są. Szybko się je zakłada i lekkie więc podejrzewam, że dobrze jej w nich "brykać" z dziećmi, nic nie przeszkadza. I chyba takie same kupimy do domu, bo jak do tej pory to tylko w skarpeciochach śmiga po mieszkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne paputki. Zakupię na pewno. A na ich stronie widzę dużo różnych innych ciekawych rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mamy podobne i dodzieramy już trzecią parę. :-) Ale te fajniejsze cenowo!

  OdpowiedzUsuń
 8. no to na czasie ten post, bo mały właśnie z kapci swoich wyrósł i się przymierzam w przyszłym tygodniu do zakupu nowych :)))

  OdpowiedzUsuń
 9. Mamy podobne;) i też lubimy:)

  OdpowiedzUsuń
 10. ile my się naszukaliśmy a tu proszę jakie fajne...:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja się przymierzam od dłuższego czasu do tych paputek - wzory są cudne i nie raz oglądałam na allegro... ale puki co jesteśmy wierni właśnie Befado - odkąd zaczęliśmy chodzić (6 miesięcy temu) tylko kupuje większy numer...
  Synek więcej biega niż chodzi i boję się, że w tych papuciach będzie trudniej z równowagą, w skarpetach nawet z anty poślizgiem się częściej przewraca niż w papciach...
  Ale mnie kuszą.... :))))

  OdpowiedzUsuń
 12. To mówisz, że juz czas? Przymierzam się do paputków od jakiegoś czasu ale do tej pory trochę sie bałam o Luśkowa stopinę i ciągnęliśmy befado. Stabilnie i asekuracyjnie. Ale może czas zaszaleć :D

  OdpowiedzUsuń