środa, 19 czerwca 2013

Mój dom.

Książki obrazkowe świetnie się u nas przyjęły.
Julo solo, Julo z matulą i tatulą, Julo z Nicnierobem, lub cała nasza 4-ka razem, na dwóch metrach, z nogami zarzuconymi to na poduszkę, to na kota...- oto jak można nas zastać z nosem w lekturze. W naszym M, książka DOM, wzięcie ma niewątpliwie. Bo w środku mnóóóóóóóstwo postaci, stworów, zwierzów, dziwolągów, przedmiotów, króciutkich tekstów/dialogów komentujących niektóre przedstawienia. Mamy Glucia, Ptaka w galotach (:D), Dziwną Rybę, Kundzie, Potargańca i niezliczoną liczbę zaskakujących stworzeń.
Ta książka jest jak nasze mieszkanie:
małe, ciasne, niepozorne, a mieści wiele!

 
..................................

Mój dom.
Autor - Delphine Durand
Wydawnictwo - Entliczek
_________________

Jul - nie do kupienia
Książka -  TU


11 komentarzy:

 1. a my jeszcze nie widzieliśmy, choć sporo dobrego słyszeliśmy! Pozdrawiamy Matulę, Tatula i Jula :*) i na konkurs do nas zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. O żesz:) no przecież cudna jest:) trafia w takimmrazie na listę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. kurde, wiesz co? Twoje archiwum całe "przeleciałam" ;) bo pewna byłam, że już pisałaś o tej książce! ale jednak nie :) pewnikiem z naszymi e-mailami mi się pomieszało :))

  OdpowiedzUsuń
 4. kolejna pozycja książkowa na listę Zulową - mama lowe książki, córuś na razie pożera (dosłownie), ale polubi, wyjścia nie będzie miała :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Skąd Wy bierzecie te książki???Rewelacja...musimy kupić...tą i Maskę Lwa koniecznie...dobrze że na Was trafiłam to wiec co ze sklepowych półek wybierać:P

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowna ta książka. Wylądowała już na liście MUST HAVE :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubimy! Baaaaaaaaaardzo lubimy takie książki!

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękna! [my nogi zarzucamy na Tatę :D ]

  OdpowiedzUsuń
 9. Bo to jest tak, że nawet jak się "przeżuci" człowiek na większe, to sentyment do małego pozostaje :)))) - "i tego nam nie zabierze nikt..."
  U nas też synio lubi "naciepielone" książki i wypatrywanie w nich - czegoś znajomego ... w temacie domowym bardzo podrasował mu ostatnio Rusinek - i jego "Sześć i pół tuzina..."

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczna ksiażka!też uwielbiamy!

  OdpowiedzUsuń