czwartek, 22 sierpnia 2013

Na tapecie- spodnie.

Tym razem na tapetę idą spodnie. Spodnie, które uwielbiamy i maści wszelkiej kolekcjonujemy. Grube, cieńsze, stonowane, lub pstrokate. Każdy znalazłby w naszej szafie coś dla siebie.
Jak można się domyślać jesteśmy zazezullowieni, więc od razu zaczniemy od naszych najków (niestety już niedostępnych w sprzedaży, bo jesteście tacy szaleni, że wykupiliście cały nakład:D). Sie nie bójcie, nowa kolekcja takie przewidziała, także szykujcie się!

Spodnie do kupienia - TU (za chwil kilka:))
Nasze serducha skradły również spodnie naszej konkurencji Pola&Frank, ale, jak już kiedyś pisałam, konkurencji się nie boimy. Jak takie cudeńka szyją, to nic ino polecać!

Spodnie do kupienia - TU
Kolejny hicior to spodnie Toast Mac Ginty.  Wyglądają mega z gładką bluzką. Julo nosi je często, bo grubość idealna i na ciepłe i na chłodniejsze dni.

Do kupienia - TU
Legginsy Imps&Elfs....no uwielbiamy! Świetny krój, fajne subtelne przeszycia, kolor pozwalający na szaleństwa w zestawianiu z górami.

Legginsy do kupienia - TU
I kolejna propozycja konkurencji:) Wygodniaste spodnie Lamama! Kto nie zna, musi poznać!
Aż szkoda, że Julo już z nich wyrasta...W przyszłym roku za szorty będą służyć:D

Do kupienia - TU
A na koniec nasza nowość, której jeszcze w sklepie nie ma, ale już niedługo! Fajowe, mega wygodne (Julo testował:D) spodnie Zezuzulla:D
Jesteśmy pewni, że Wam się spodobają. Tak pewni, że już robimy dodruki, bo dobrze Was znamy:D

Spodnie wkrótce - TU