sobota, 6 grudnia 2014

Śniadanie MistrzaWcina WSZYSTKO! Owoce, warzywa, ryby! Słodkość, słoność, gorycz, kwaśność. Wszystkiego po trochu. Im różniej tym lepiej. Dla nas i dla Niego.
Kakao to podstawa śniadania, płatki pochłania w ilościach ogromnych, soki i jogurty uwielbia! Nowości się nie boi, choć przy ich smakowaniu jest bardziej "ostrożny" - to po tacie;)
Podsuwamy zatem co jakiś czas nowinkę smakową, starając się, by Julo nie ograniczał się do kilku potraw.  Jest to na tyle łatwe, bo (co tu dużo mówić) Jadek nam się trafił.
Zasada u nas jedna, możesz nie zjeść, ale najpierw spróbuj i przekonaj się, czy aby na pewno to nie jest Twój smak. Wiele razy Syn nas zaskoczył, stwierdzając, że właśnie to danie jest Jego ulubionym. Cóż, że w ustach trzylatka słowo "ulubiony" nie ma takiego przełożenia jak w naszym, "dorosłym" świecie. Że po ulubionym jest najulubieńsze, po najulubieńszym, przenajulubieńsze, a potem znów kolejne ulubione... To kolejna prawo i kolejna piękna wolność dzieciństwa. Zdolność do smakowania chwil takimi jakie są.
Słodkimi (ale nie za słodkimi) chwilami z kaki raczył się Julek przepysznie.


 ___________
 Jul - nie do kupienia
 Piżamka - Kappahl
 Zastawa - Silly Design - TU


9 komentarzy:

 1. ale przyjemnie się oglądało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ! genialny zestaw :) super na prezent, ale może już po świętach ;) bo lista już prawie zrealizowana ;) a z tym próbowaniem nowości to u nas Zuzia jeszcze tak,aczkolwiek ostrożnie :) , ale Zosia raczej nie :) No może wszystko w swoim czasie.
  Za to Jul... no chłopina Wam wyrósł jak nie wiem co :) Pięknie! :)
  Pozdrawiam z Gda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrósł! Już nawet my to widzimy:D Taki chłopak już a nie Dzidziol:D
   Również pozdrawiamy!
   Ps. Dopiero co na Twoim blogu byłam;D

   Usuń
  2. :) dziękuję , a ja na Twoim ;D

   Usuń
 3. Och, Julu przeboski, jakiś Ty duży już. Dżentelmen normalnie :D Dla nas kaki za słodkie, za to Luśka gustuje w mango... kolorystycznie zbieżne ;P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Duży jak i Luśka:D
   Mango to mój ulubiony owoc:D

   Usuń
 4. A jakie Kakao ??? ( w sensie czy wybrałaś jakąś konkretną firmę). Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My wybieramy naturalne kakao - które potem sami dosładzamy:) Jak za dawnych czasów:D

   Usuń